Lapacho Juhoamerický bylinný čaj

Čaj Lapacho je prírodný produkt z vnútornej kôry stromu lapacho v Brazíli, Argentíne a Paraguaji. Je mnohostranným liečivým nápojom. Používaný je proti infekciám, pri astme, bronchitíde, podporuje organizmus v boji proti rakovine. Má protizápalové účinky. Výborný stimulátor imunitného systému.

C-LP-001
In Stock
Nie je skladom
0,01 €
 

Charakteristika

Kôra Lapacha obsahuje veľa železa, preto pravidelné pitie čaju z tejto kôry podporuje tvorbu červených krviniek. Lapacho zvyšuje obsah hemoglobínu v krvinkách a aj ich počet, čím zvyšuje kapacitu krvi potrebnú na prenos kyslíka. Dobrá krvotvorba a transport kyslíka v organizme sú veľmi dôležité pre naše zdravie.

Detaily

Druh čaju Bylinný čaj
Krajina pôvodu Brazília
Dátum zberu 2011

Tip na prípravu čaju Lapacho

  • 2-3 g
  • 1,5 dcl
  • 100 °C
  • 15 min
  • 1

Nechajte zovrieť okolo 1,5 dcl prefiltrovanej vody. Kým voda dosiahne bod varu pripravte si 2-3 g čajových lístkov. Je dobré ak vodu odstavíte tesne predtým ako začne silno bublať. Keď má približne 100 °C, čajové lístky zalejte na 15 min.

S dobou lúhovania ale aj množ­stvom čajových lístkov sa nebojte experimentovať kým nenáj­dete pomer, pri ktorom vám chuť čaju najviac vyhovuje. Čaj Lapacho je vhodný na prí­pravu 1 nálevu.

Recenzie od zákazníkov

Pre tento produkt ešte nikto recenziu nenapísal. Staňte sa prvým, kto sa podelí o svoj názor.

Napíšte recenziu

Produkt Lapacho