Rooibos Green Super Grade Juhoafrický bylinný čaj

Rooibos Green Super Grade je nefermentovaná podoba čaju Rooibos Super Grade. Taktiež pochádza za juhoafrického kríku Aspalathus linearis obsahujúceho veľké množstvo minerálov a stopových prvkov. Nálev čaju je veľmi osviežujúcej chuti s ľahko citrusovou, ovocnou arómou.

C-RB-002
In Stock
Nie je skladom
1,50 €
 

Charakteristika

Rooibos Green Super Grade má sviežu sladkokyslú chuť a jemnú arómu. Čaj je cenený aj pre svoje očisťujúce účinky na ľudský organizmus. Zaháňa pocit hladu a povzbudzuje neveselú myseľ. Obsahuje meď, železo, draslík, vápnik, horčík, veľké množstvo antioxidantov a minerálov. Nedosladený obsahuje iba minimálne množstvo kalórií. Neobsahuje kofeín. Ideálny nápoj pre tehotné a kojace ženy ako aj malé deti. Tento čaj dobre chutí aj vychladený.

Detaily

Druh čaju Bylinný čaj
Krajina pôvodu Južná Afrika
Dátum zberu 2011
Certifikát Bio

Tip na prípravu čaju Rooibos Green Super Grade

  • 2-3 g
  • 1,5 dcl
  • 100 °C
  • 5-7 min
  • 1

Nechajte zovrieť okolo 1,5 dcl prefiltrovanej vody. Kým voda dosiahne bod varu pripravte si 2-3 g čajových lístkov. Je dobré ak vodu odstavíte tesne predtým ako začne silno bublať. Keď má približne 100 °C, čajové lístky zalejte na 5-7 min.

S dobou lúhovania ale aj množ­stvom čajových lístkov sa nebojte experimentovať kým nenáj­dete pomer, pri ktorom vám chuť čaju najviac vyhovuje. Čaj Rooibos Green Super Grade je vhodný na prí­pravu 1 nálevu.

Recenzie od zákazníkov

Pre tento produkt ešte nikto recenziu nenapísal. Staňte sa prvým, kto sa podelí o svoj názor.

Napíšte recenziu

Produkt Rooibos Green Super Grade