Rooibos Super Grade Juhoafrický bylinný čaj

Rooibos Super Grade je čaj pochádzajúci z juhoafrického kra Aspalathus linearis. Nálev má sýtu červenú farbu a osviežujúcu sladko-medovú chuť aj vôňu. Je ideálnym prírodným zdrojom minerálov, vitamínov, antioxidantov a stopových prvkov. Neobsahuje kofeín.

C-RB-001
In Stock
Nie je skladom
1,50 €
 

Charakteristika

Čaj Rooibos obsahuje množstvo minerálnych látok, napríklad meď, železo, draslík, vápnik alebo horčík. Rovnako ako zelený a čierny čaj obsahuje Rooibos antioxidanty, a preto je súčasťou zdravého životného štýlu. Šálka ​​čaju Rooibos (bez cukru) navyše neobsahuje žiadne kalórie. Okrem toho čaj Rooibos neobsahuje kofeín, a predstavuje tak alternatívny bezkofeínový nápoj, teda vhodný aj pre deti, dojčatá a tehotné ženy.

Detaily

Druh čaju Bylinný čaj
Krajina pôvodu Južná Afrika
Dátum zberu 2011

Tip na prípravu čaju Rooibos Super Grade

  • 2-3 g
  • 1,5 dcl
  • 100 °C
  • 5-7 min
  • 1

Nechajte zovrieť okolo 1,5 dcl prefiltrovanej vody. Kým voda dosiahne bod varu pripravte si 2-3 g čajových lístkov. Je dobré ak vodu odstavíte tesne predtým ako začne silno bublať. Keď má približne 100 °C, čajové lístky zalejte na 5-7 min.

S dobou lúhovania ale aj množ­stvom čajových lístkov sa nebojte experimentovať kým nenáj­dete pomer, pri ktorom vám chuť čaju najviac vyhovuje. Čaj Rooibos Super Grade je vhodný na prí­pravu 1 nálevu.

Recenzie od zákazníkov

Pre tento produkt ešte nikto recenziu nenapísal. Staňte sa prvým, kto sa podelí o svoj názor.

Napíšte recenziu

Produkt Rooibos Super Grade