Spôsoby platby

Dobierka

Za objednaný tovar zaplatíte na pošte alebo kuriérovi až pri jeho prevzatí. Nezabudnite si pripraviť potrebnú hotovosť.

Náš tip:
Ak sa neviete s istotou rozhodnúť ako za objednaný tovar zaplatiť, alebo nie ste skúseným používateľom internetu, dobierka je pre vás ideálna voľba.

Vklad na účet (pripravujeme)

Platba platobnou kartou prostredníctvom PayPal

Platba kreditnými a debetnými kartami ako VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Ide o najrozšírenejší spôsob platby na celom svete. Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Pri tomto spôsobe zadáte len údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke PayPal, pričom nie je vyžadované aby ste boli na PayPal registro­vaný. Údaje o vašej karte nie sú pre nás dostupné.

*Kartou VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahuje tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takúto kartu VISA Electron vydávajú.

PayPal

Ak chcete platiť online a vyžadujete 100% bezpečnosť a súkromie, je pre vás PayPal najlepšou voľbou. Všetky citlivé informácie týkajúce sa vašej kreditnej, debetnej karty alebo bankového účtu zostávajú skryté a prevádzkovateľ e-shopu, v ktorom nakupujete, k nim nemá prístup.

Vďaka tomu, že je PayPal rozšírený po celom svete, je možné používať túto platobnú apli­káciu takmer všade. Registrácia a využívanie platobnej metódy PayPal je veľmi jednoduchá.

Ak ešte nemáte PayPal a chceli by ste ho využívať zaregistrujte sa kliknutím na odkaz, alebo na obrázok pod textom.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.